0 YÜKLENİYOR ...

DMR
CONGRESS
INCENTIVE
ORGANIZATION
DMR
CONGRESS
INCENTIVE
ORGANIZATION

DMR CONGRESS INCENTIVE ORGANIZATION

Geçmişten Geleceğe
Tecrübemizle Zirveye!

Hakkımızda

2006 yılında müşterilerimize profesyonel ve yenilikçi bir bakış açısıyla hizmet vermek üzere yola çıktık. Kuruluşumuzdan beri süregelen yaratıcılık, dürüstlük ve dinamik çalışma ilkelerimizle istikrarlı bir büyüme göstererek sektörümüzün geleceğinde söz sahibi ve saygın bir yer edindik.

Amacımız, kongre ve incentive alanında hizmet sağladığımız ulusal ve uluslararası projelerin konsept tasarımından finans yönetimine, kayıt- konaklama planlamasından veri analizine her adımında kalite standartlarını yükselten örnek bir kuruluş olmaktır. Bu amaçla benimsediğimiz 360 derece hizmet anlayışı kapsamında, 2015 yılında catering ve event firmamız “Spicy Gourmet / Catering / İstinye” ve 2021 yılında kreatif ajansımız “3B Agency”nin bünyemize dahil olması ile DMR Grup Şirketleri olarak yolumuza güçlenerek devam ediyoruz. Bundan sonraki yıllarda da dinamik kadromuz ve güncel teknik altyapımız ile sizlere alabileceğiniz en üst seviyede hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

913

Kongre / Sempozyum

2025

Incentive

272

Diğer

Referanslarımızın tamamı için dmr@dmrturizm.com.tr adresi ile bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

Grup Şirketlerimiz

Spicy

CATERING / GOURMET / İSTİNYE / ORMAN EVİ / COFFEE / WEDDING

3B Agency

Sağlık ve hızlı tüketim sektörlerinde zaman zaman müşteri, zaman zaman hizmet sağlayıcı olarak farklı pozisyonlarda görev almış, sonuçta da, biz bu işten çok iyi anlıyoruz diyen kadromuzun kreatif fikirleriyle şekillendirdiğimiz tasarımlar yaratıyoruz.

Brand, Business and Beyond (BBB) olarak, dijital pazarlama, dijital reklam, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik, marka, web tasarımı, grafik tasarım, yazılım, fotoğrafçılık ve prodüksiyon alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ankara Ofis

Sukarno Cad. ( Eski Hollanda Cad. ) 696. Sok. No:22/9-10 06550 Yıldız – Çankaya / ANKARA

0312 442 01 50

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ankara Ofis

Sukarno Cad. ( Eski Hollanda Cad. ) 696. Sok. No:22/9-10 06550 Yıldız – Çankaya / ANKARA

0312 442 01 50

Drag View Close play
0%